VFB Bio Peel Solution

vfb-pio-peel-solution

Cilt tonunu düzenler, ciltteki lekeleri azaltır.

Ambalaj: 20 ml serum ve 5 adet 0,4 gr VFB Bio Peel Powder

3 ila 4 hafta ara ile cildin durumuna göre 1 veya 2 seans uygulanmalıdır.

Soyma işlemi yapmak için 10 dk. ile 15 dk arası cilde uygulanmalı ve daha sonra ciltte 15 dk. solüsyon ciltte bekletilmelidir.

Cild tonunu açmak için 5 dk. ile 7 dk. arası cilde uygulanmalı ve daha sonra ciltte 7dk – 8 dk. solüsyon ciltte bekletilmelidir.

Hasas ciltlere 5 dk. ile 7 dk. arası cilde uygulanmalı ve daha sonra ciltte 7 dk – 8 dk solüsyon ciltte bekletilmelidir.

Kullanım Şekli: Ciltteki gözenekler açılacak şekilde cilt temizlenmelidir. Eğer ciltte sivilce var ise sivilceler temizlenmeli içleri boşaltılmalıdır. Bu işlemler yapıldıktan sonra 0,4 gr toz ile 3 ml serum spatula ile karıştırılarak karışım hazırlanmalı ve cilde sürülüp 10 dk ile 15 dk arası baskı uygulanarak masaj yapılmalıdır bu esnada ciltte yanma hissi oluşacaktır. Masaj yapıldıktan sonra 15 dk. ürün cilt üzerinde bekletilmeli daha sonra cilt temizlenmeli en son cilde nemlendirici maske uygulandıktan sonra işlem bitirilmelidir. İşlemden sonra 3 gün boyunca cilde kozmetik ürün sürülmemeli su ile temizlenmeli ve sadece güneş koruyucu ve nemlendirici sürülmelidir.

İşlemden sonra ciltte şişlik, kızarıklık ve yanma hissi olabilir. İşlemden 2 ile 3 gün sonra cilt kararır ve cilt soyulmaya başlar.     

İçerik:.

VFB Bio Peel Powder; Deniz Süngeri, Alümina, Lavanta Çiçek Özü, Melisa (Oğul Otu) Özü, Monarda Çiçek Özü, Limon Otu Özü, Mayıs Papatyası Özü, Tıbbi Nane Özü, Nane Özü ve Biberiye Özü.

VFB Bio Peel Serum: Sorbital, Gliserin, 1,2 Heksandiol, Alkol, Ginseng Özü, Meyan Kökü Özü, Yeşil Çay Özü ve Bromelain