ANTİ SPOT

TB-500 MESO SOLUTION

 

 

Amerika’daki ileri teknoloji laboratuvarlarda içerikleri FDA onaylı çok yüksek saflık oranı sahip Peptidler ve özel vitamin komboları ile kombine edilerek cilt problemleri için üretilmiş özel bir seridir.

Cilt tonunun dengelenmesine yardımcı olur. İçeriğindeki peptidler sayesinde cilt  bakımında etkilidir. Özel formülü ile cilde yoğun nem sağlar.

Urünün miktarı : 5 x 10 ml
Ürünün menşei : ABD

Anti Spot Meso Solution ürünü PEPTID, COENZİM, VİTAMİN, MİNERAL, PROBİYOTİK, HYALURONİK ASİT ve ANTİOKSİDAN içerir.

  • 100 MG düşük molekül ağırlığında hyaluronik asit.
  • Düşük molekül  ağırlığı ile derin hidrasyon sağlar.

 

 

Anti  Spot Meso Solution

PEPTİD, COENZİM, VİTAMİN, MİNERAL, PROBİYOTİK, HYALURONİK ASİT ve ANTİOKSİDAN içerir.

Anti Spot Meso Solution SİNYAL PEPTİDİ, NÖROPEPTİD VE TAŞIYICI PEPTİD içeren tek leke MEZOTERAPİ ürünüdür.

SİNYAL PEPTİDLERİ: TB500, Matrixyl, Pal-Ghk; Deri Fibroblastlarını uyararak kolajen ve elastin liflerin üretimini arttırır.

NÖROTRANSMİTTER İNHİBİTÖR PEPTİDLER: Snap 8, Argireline; Nörosekresyonu Spesifik olarak inhibe ederek kırışıklık oluşumunu önlerler.

TAŞIYICI PEPTİDLER: Copper Peptid, Lipopept; Taşıyıcı peptidler, bakır gibi oligo elementlerin deriye taşınması ve epitelyal hücreler tarafından alınması gibi taşıma ve stabilize etme işlemlerinden sorumludur.

REJENERATİF PEPTİD TB500(THYMOSİN B4): 43 Amino asitin bir araya gelmesinden oluşur. Düşük molekül ağırlıklı, vücutta doğal olarak oluşan TB500 yaralı hücre ve dokuların onarımı ve yenilenmesinde hayati bir rol oynar.

TB500 Hücreleri ve dokuları hasardan korur. Apoptozu, enflamasyonu ve mikrobiyal büyümeyi azaltır.