INFINI SHINE ürünü PEPTİT HYALURONİK ASİT PROBİYOTİK ANTİOKSİDAN içerir.
  • 100 MG düşük molekül ağırlığında hyaluronik asit.
  • Düşük molekül ağırlıklı hyaluronik asit ile derin hidrasyon sağlar.

Süksinik Asit ile cildin daha aydınlık ve parlak olması sağlanır, göz altı morluklarında etkili sonuç alınır. Cilt metabolizmasını düzenler, antioksidan sistemini destekleyerek hücrelerin güçlenmesine yardımcı olur. Süksinik Asit, yağlı veya akneli ciltlerde fazla yağı azaltmak için aşırı serum üretimini kontrol etmeye ve dengelemeye yardımcı olur.

SİNYAL PEPTİT NÖRO PEPTİTLER TAŞIYICI PEPTİT içermektedir.

SİNYAL PEPTİTLER

TB500, Matrixyl, Pal- Ghk; Deri Fibroblastlarını uyararak kolajen liflerin üretimini arttırır.

İNHİBİTÖR PEPTİTLER

NÖRO TRANSMİTTER: Snap8, Argireline; Nörosekresyonu Spesifik olarak inhibe ederek kırışıklık oluşumunu önlerler.

TAŞIYICI PEPTİTLER

Bakır Peptit, Lipopeptit; Taşıyıcı peptitler, bakır oligo elementlerin deriye taşınması ve epitelyal hücreler tarafından alın taşıma ve stabilize etme işlemlerinden sorumludur.

REJENERATİF PEPTİD TB500 (THYMOSİN B4)


43 amino asitin bir araya gelmesinden oluşur. Düşük molekül ağırlıklı, vücutta doğal olorak oluşan TB500 yaralı hücre ve dokuların onarımı ve yenilenmesinde hayati bir rol oynar. TB500 Hücreleri ve dokuları hasardan korur. Apoptozu, enflamasyonu ve mikrobiyal büyümeyi azaltır. TB500 aktine bağlanır ve yeni kan damarları oluşturan, dokuyu rejenere eden kök/progenitör hücrelerin mobilizasyonu, göçü ve farklılaşması dahil olmak üzere hücre göçünü destekler. TB500 yaralardaki miyofibroblastların sayısını azaltarak skar oluşumunun ve fibrozun azalmasına neden olur.

Snap- 8, Argireline

Botulinum toksin benzeri etkisi bulunmaktadır. Botulinum toksinine çok benzer şekilde cilt çizgilerinin ve kırışıklıkların oluşumunu önleyerek nöromüsküler kavşakta nörotransmiter salınımını inhibe eder.


Matrixyl

Kolajen üretimini arttırmayı destekler.


Lipopeptide

Cilde çok daha kolay nüfuz eder ve bu da ince çizgilerin ve kırışıklıkların azaltılmasına yardımcı olur ve cildin daha sağlıklı görünmesini sağlar.

Copper Peptide (Ghk-Cu)

Kolajen, elastin, glikozaminoglikan (HA’lar gibi) ve geliştirilmiş antioksidan aktiviteyi teşvik ederek cilt sıkılığına, pürüzsüzlüğüne, ince çizgilerin ve kırışıklıkların azalmasına neden olan cilt iyileşmesine neden olmaktadır.

Palmitoyl tripeptide-1 (Pal-Ghk)

 Cildin pürüzsüzlüğünü, sıkılığını ve direncini arttırmayı destekler.

L-Arginine

Yaşlanma karşıtı ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır. Cildinizi sıkı, dolgun ve pürüzsüz tutmaya yardımcı olur.

Mannitol

Antioksidan.

Lactobaccilius ferment

Probiyotik.

Gliserin

Antibakteriyel ve nemlendirici.