Nicederm Medikal Estetik ile zamanı durdurun

Hakkımızda

Nicederm Medikal Estetik

Nicederm Medikal Estetik olarak alanlarında profesyonel, farklı sektörlerde yöneticilik pozisyonlarında çalışmış kişiler tarafından 2013 yılında kuruldu. Kendini güzel bulan bir kişi psikolojik olarak da kendine güvenir ve bu anlamda yaşam kalitesini de arttırır. Nicederm Medikal Estetik ekibi olarak biz de bu yolda emek veriyor, alanımızdaki tüm gelişmeleri takip ederek en güncel ve etkili güzellik ve bakım hizmetlerini müşterilerimize profesyonel ellerce uyguluyoruz.

Nicederm Medikal Estetik firması olarak dünya çapında bilinen en kaliteli Amerika Birleşik Devletleri menşeili içerikleri FDA onaylı ve CE sertifikalı medikal estetik ürünlerini Türkiye pazarına getirmekte ve bu alanda öncülük yapmaktayız.

Medikal estetik ve bakım sektörünü en son teknoloji ile bir araya getirerek etkili ve doğru bakım servislerini müşterilerimizle buluşturuyor hem Türkiye hem de yurtdışına hizmet veriyoruz.

Müşteri memnuniyeti temelli kalite politikamız ürünlerimizde son teknoloji medikal estetik ürünlerini kullanmak ve bu garantili ürünleri Türkiye pazarına katmak üzerine kuruludur. Nicederm Medikal Estetik olarak ürünlerimizin müşterilerimiz replika omega tarafından etkin ve verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamak için özverili bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Kalite Politikamız;

Güzellik ve bakım sektöründeki en son gelişmeleri ve teknoloji ile üretilen ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturmak ve ihtiyaçlarına göre en doğru tedavi ve bakımı yapıyoruz. Çözüm ortağınız oluyoruz. Vicdani ve etik ilkelerden ödün vermeden; dürüst, güvenilir ve yüksek kalitede hizmet veriyoruz.