Deniz Süngeri Peelingi

Denizden gelen cilk bakımı.

Bitkisel ürünlerden oluşturulmuş peeling ürünüdür.

Cildin en üst tabakası olan ölün tabakayı kaldırma işlemini yapar.

Cilt tonunu düzenlemeye yardımcı olur.

Gözenek sıkılaştırmaya yardımcı olur.

Ambalaj: 10 Flakon Peel Powder ve 500 ml ( 5 adet * 100 ml.) VFB Serum veya AHA Serum

3 ila 4 hafta ara ile cildin durumuna göre 1 veya 2 seans uygulanmalıdır.

Soyma işlemi yapmak için 10 dk. ile 15 dk arası cilde uygulanmalı ve daha sonra ciltte 15 dk. solüsyon ciltte bekletilmelidir.

Cild tonunu açmak için 5 dk. ile 7 dk. arası cilde uygulanmalı ve daha sonra ciltte 7dk – 8 dk. solüsyon ciltte bekletilmelidir.

Hasas ciltlere 5 dk. ile 7 dk. arası cilde uygulanmalı ve daha sonra ciltte 7 dk – 8 dk solüsyon ciltte bekletilmelidir.

Kullanım Şekli: Ciltteki gözenekler açılacak şekilde cilt temizlenmelidir. Eğer ciltte sivilce var ise sivilceler temizlenmeli içleri boşaltılmalıdır. Bu işlemler yapıldıktan sonra VFB Bio Peel Powder ve Serum dan 12 ila 15 pompa bir kapta spatula ile karıştırılarak karışım hazırlanmalı ve cilde sürülüp 10 dk ile 15 dk arası baskı uygulanarak masaj yapılmalıdır bu esnada ciltte yanma hissi oluşacaktır. Masaj yapıldıktan sonra 15 dk. ürün cilt üzerinde bekletilmeli daha sonra cilt temizlenmeli en son cilde nemlendirici maske uygulandıktan sonra işlem bitirilmelidir. İşlemden sonra 3 gün boyunca cilde kozmetik ürün sürülmemeli su ile temizlenmeli ve sadece güneş koruyucu ve nemlendirici sürülmelidir.

İşlemden sonra ciltte şişlik, kızarıklık ve yanma hissi olabilir. İşlemden 2 ile 3 gün sonra cilt kararır ve cilt soyulmaya başlar.     

İçerik:.

Deniz Süngeri Tozu (Peel Powder); Deniz Süngeri, Alümina, Lavanta Çiçek Özü, Melisa (Oğul Otu) Özü, Monarda Çiçek Özü, Limon Otu Özü, Mayıs Papatyası Özü, Tıbbi Nane Özü, Nane Özü ve Biberiye Özü.

VFB Serum: Sorbital, Gliserin, 1,2 Heksandiol, Alkol, Ginseng Özü, Meyan Kökü Özü, Yeşil Çay Yaprak Özü ve Bromelain

AHA Serum: Su, Glikolik Asit, Levulinik Asit, Triefonalamin, Gliserin, Hidroksietilselülöz, Polysorbate 20, Aloe Barbadensis Yaprak Özü, Yeşil Çay Yaprak Özü, Isırgan Özü,Meyan Kökü Özü, Gotu Kola Bitki Özü ve Ginseng Özü.