Halaskargazi Mh. Rumeli Cd. No: 25-27 D:6 Nişantaşı, Şişli - İstanbul
+90 212 863 37 65
info@nicederm.com.tr

Kategori: Medikal Ürünler

DUAL NEEDLE SC TYPE – COG MASTER GEAR

DUAL NEEDLE SC TYPE – COG MASTER GEAR Kaldırma etkisini maksimum düzeyde yapabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Daha geniş ve güçlü bir iptir. Dizaynı sayesinde sarkmış olan dokuları daha uzun süre tutar. Dokuları diğer Cog modellerine göre daha mukavemetli gerer ve daha kuvvetli tutma yaparak en etkili kaldırmayı sağlar.

DUAL NEEDLE FE TYPE – 3D COG

DUAL NEEDLE FE TYPE - 3D COG 110 mm uzunluğunda Bulunt ve Taper modelleri bulunmaktadır.

DOUBLE SCREW

DOUBLE SCREW İki mono ipin sarmal vidalı şekline Double Screw denir. Smas katmanı içindeki güçlü mekanik simülasyonu hızlandırır ve daha fazla kolajen oluşturur.

SINGLE SCREW

SINGLE SCREW Screw ipler mono iplere göre daha avantajlıdır. Mono ipin vidalı şekline Screw denir. Smas katmanı içindeki güçlü mekanik simülasyonu hızlandırır ve ve daha fazla kolajen oluşturur

MONO LINE

MONO LINE Cilt altındaki hücreleri uyararak büyük ölçüde kırışıklıkları yok eder ve kolajen sentezini aktifleştirir. Hiçbir yan etkisi yoktur. Tüm vücut bölgelerinde kullanılabilir.

COG MASTER GEAR

COG MASTER GEAR Kaldırma etkisini maksimum düzeyde yapabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Daha geniş ve güçlü bir iptir. Dizaynı sayesinde sarkmış olan dokuları daha uzun süre tutar. Dokuları, diğer Cog modellerine göre daha mukavemetli gerer ve daha kuvvetli tutma yaparak en etkili kaldırmayı sağlar.

ULTIMATE PATTERN COG

ULTIMATE PATTERN COG Ucu küt olup dokulara ve damarlara minimum zarar verir, çürük ve şişlikler minimum düzeyde meydana gelir. 3D Pattern modeli normal 3D cog modellerine gore 2 kat daha fazla dokuya tutunmakta ve daha fazla lifting etkisi vermektedir.