Halaskargazi Mh. Rumeli Cd. No: 25-27 D:6 Nişantaşı, Şişli - İstanbul
+90 212 863 37 65
info@nicederm.com.tr

Kategori: Cihazlarımız

NC – MTS Pen (Şarj Edilebilir)

Bu sistem ile cilde mikro iğneler aracılığı ile kanallar açılarak cilt ’in yara iyileştirme mekanizması olan kolajenin aktif olması sağlanarak bölge kendisini yeniler. Cilde açılan mikro kanallar ile cilt bakım işlemlerinde daha iyi sonuçlar elde edilmesini sağlar. Tüm vücutta uygulanabilir. Manuel iğneleme sistemi olan dermaroller dan daha hızlıdır. Doksan derecelik iğne açısı ile cilde işlem…
Read more

Neo Lift (Hifu)

Fokus ultrason ile cildin alt tabakalarında sıcak noktalar yaratılıyor. Bu sayede cilt kendi üretim sürecini tamamlayarak yeni kolajen üretimine başlıyor. Uygulamanın hemen ardından toparlanmaya başlayan cilt istenilen ideal görünümüne 3 ayın sonunda ulaşıyor. Üstelik tek bir uygulamanın ardından elde edilen sonuç en az 1 sene boyunca korunur.

HYDRO MAGIC

Hydro Magic ile tüm cilt tiplerinde uygulama yapılabilir. Non-imvaziv bir işlemdir. Anında etkisini gösterir. Güneş ışınlarının  hasarı, ince çizgileri, kırışıklıkları, dehidrasyon ve yağlı & akneli cilt gibi spesifik problemli cilt problemlerini tedavi eder. Kişiye özel 3 farklı bakım serumu ile uygulama yapılmaktadır.

NC Roller

Ürün Özellikleri; ✔ İğneler çelik ve titanyumdan oluşmaktadır. ✔ Elmas kesim ve normal iğne modelleri bulunmaktadır. ✔ 0,25 mm ile 3,00 mm arasında farklı iğne ölçüleri bulunmaktadır.✔ İğne sayıları roller modellerine göre değişiklik göstermektedir. ✔ Ürünler özel steril ambalajlardır.

Mikro İğneleme Sistemi Kartuşu

Kartuş ta bulunan iğneler paslanmaz çelikten yapılmıştır. 12 adet iğne ve 36 adet iğne seçenekleri bulunmaktadır. Kalıcı makyaj için 1 adet iğneli ve 3 adet iğneli modeller bulunmaktadır. Steril tek tek ambalajlanmıştır.