NİCEDERM MEDİKAL ESTETİK

Firmamız hakkında basında yer alan haberler ve görselleri sayfamızda bulabilirsiniz.

KLASS MAGAZİN

Kalbi İyileştiriyordu Şimdi Cildi Gençleştiriyor. Kleopatra Gençlik İksiri

22 Eylül 2022 Kıkırdak gibi dokularda bile kan damarlarının büyümesini destekleyen, kalp damarlarını açan bir madde olan TB-500 ‘gençlik iksiri’ oldu. Uzman Estetisyen-Eğitmen Nihan Bozatlı ‘Hep genç kalayım, olduğumdan büyük durmayayım ya da yaşımı göstermeyeyim diyorsanız TB-500’le hazırlanan bu uygulama tam size göre” dedi.

snop magazin

Ünlüler Kleopatra formülüyle gençleşiyor

Uzman Estetisyen-Eğitmen Nihan Bozatlı, “Bu gençlik iksirinin içerisinde cildin en etken maddesi olarak ön plana çıkan peptidler, cildin yeniden nemlenmesine yardımcı olacak hyalüronik asit yer alıyor.

HÜRRİYET MAHMURE

Kleopatra Aşısı Nedir? Ne İşe Yarar?

"Kleopatra aşısını son dönemlerde daha sık duymaya başladık. Kleopatra aşısı nedir? Kleopatra aşısı ne işe yarar? Nasıl yapılır? Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici konuyla ilgili tüm merak edilen soruları yanıtladı." Kleopatra aşısı nedir? Kleopatra aşısının uygulanma aşaması nasıldır? Kleopatra aşısının kullanım amaçları nelerdir? Kleopatra aşısının yararları nelerdir? Sorularına cevap verildi. Haberin tamamına Hürriyet sitesinden erişebilirsiniz. Haberin adresi : https://www.hurriyet.com.tr/mahmure/kisa-surede-guzel-ve-saglikli-bir-guluse-kavusulabilir-mi-42046860

ŞAMDAN PLUS

Gençlik iksiri tanıtıldı

Güzellik üzerine tavsiyelerin verildiği Nişantaşı’nda ünlü bir Spa merkezinde düzenlenen davete cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı.

Yazının Devamı

GÜZEL VATAN

Güzellik iksiri tanıtımı yapıldı

TB 500 etken maddeli Kleopatra Gençlik İksiri’nin tanıtımının da yapıldığı ve Fuat Paşa Yalısı’nda gerçekleşen organizasyonda, Türkiye’nin sağlık alanında söz sahibi 50 ismi bir araya geldi.

Akşam Gazetesi

Kleopatra Gençlik İksiri

Ortaköy’ün gözde mekânı Ruby’de düzenlenen davette, cilt gençleştirmede devrim niteliğinde bir uygulama olan ‘Kleopatra Gençlik İksiri’ cemiyet hayatına tanıtıldı.
Haber linki : https://www.aksam.com.tr/life/kleopatra-genclik-iksiri/haber-786816